دوربین مداربسته

رونمایی از دوربین مداربسته ۳ بعدی جدید VIVOTEK به عنوان راه حلی برای شمارش افراد توسط فروشگاه های خرده فروشی

شرکت VIVOTEK یکی از برترین شرکت های ارائه دهنده راه حل های نظارت تصویری از دوربین مداربسته تحت شبکه استریو خود مخصوص فروشگاه های خرده فروشی رونمایی نمود.

دوربین مداربسته SC8131 ویوتک مجهز به دو لنز با تکنولوژی ۳D Depth این شرکت می باشد. دوربین SC8131 قابلیت ردیابی و شمارش دقیق افراد را با دقت ۹۸ درصد دارا می باشد.

این دوربین مداربسته برای افزایش بهره وری فروشگاه های خرده فروشی طراحی شده است و با نرم افزار نظارتی پیشرفته مدیریت مرکزی VIVOTEK به نام VAST علاوه بر فراهم اوردن امکان انتقال تصاویر به صورت زنده ، گزارش تجزیه و تحلیل کاملی را در اختیار کاربر قرار می دهد.

علاوه بر آن دوربین مداربسته SC8131 در مراکز خرید آسیایی و آمریکای لاتین اجرا و با نرم افزار مدیریت تصاویر Wavestore کاملا هماهنگ می باشد. البته یکپارچگی بیشتر با این نرم افزار در آینده نزدیک انتظار می رود.

ویلیام کو سخنگو و معاون مدیریت این شرکت در این باره می گوید :”همانطور که ما به سمت یک دوره جدید از نظارت تصویری تحت شبکه حرکت می کنیم. ویوتک در حال اثبات این موضوع است که سهم دوربین های مداربسته IP فراتر از صرفا برنامه های امنیتی می باشد.

ما با تخصیص منابع به بخش R&D شرکت توانستیم با طراحی دوربین مداربسته تحت شبکه استریو جدید مدل SC8131 که به خرده فروشان برای اندازه گیری با دقت ترافیک بازدید کنندگان کمک می کند و از این طریق می توانند به کمک تجزیه و تحلیل آمارها به رشد کسب و کار خود کمک کنند”.

۳ ویژگی مهم دوربین مداربسته SC8131 برای فروشگاه های خرده فروشی

سه ویژگی اصلی این دوربین برای فروشگاه های خرده فروشی عبارتند از :

تجزیه و تحلیل دقیق ترافیک بازدیدکنندگان

دوربین جدید Vivotek با دو لنز منحصر به فرد که به تقلید از چشمهای انسان طراحی شده است. این دوربین به کمک تکنولوژی عمق سه بعدی با درصد دقت ۹۸ درصد قابلیت تشخیص افراد و گروه ها را دارا می باشد و می تواند بزرگسالان یا کودکان را از هم تشخیص دهد.

همچنین این دوربین قابلیت فیلتر کردن چرخ دستی و کالسکه را دارا می باشد. علاوه بر این این دوربین قابلیت شمارش دو جهته را در جریان تعریف پذیر دارا می باشد و از شمارش دوباره افراد جلوگیری می نماید.

بهبود مدیریت کارکنان

هنگامی که خرده فروشان ، کارکنان امنیتی را به صورت تمام وقت یا پاره وقت برای شمارش دستی افراد استخدام می کنند معمولا میزان رضایت از نتایج و دقت آنها کمتر از سطح مورد انتظار است.

با دوربین مداربسته SC8131 این منابع با ارزش انسانی می توانند به مدیریت موثرتری بپردازند در حالی که می توانند آمارهای دقیق و با صحت بالاتری را ارائه نمایند.

بهینه سازی تصمیم گیری ها

شرکت VIVOTEK به کمک به خرده فروشان و به حداکثر رساندن بازدهی سرمایه آنها متعهد است. دوربین مدار بسته SC8131 با استفاده از نرم افزار مدیریت مرکزی ویوتک به افزایش هوش کسب و کار کمک نموده و به تولید گزارش شمارش افراد می پردازد.

این گزارش های لحظه ای را که قابلیت ارائه آنها برای مناطق و زمان های خاص در قالب یک خط نمودار ، نمودار میله ای یا دایره ای یا به طور مستقیم به صورت عکس فوری را دارا می باشد.

علاوه بر آن امکان خروجی گرفتن از برنامه در قالب فایل اکسل برای تجزیه و تحلیل آمار وجود دارد. در آخر نرم افزار VAST یک تابع شمارش بدون ایراد را ارائه می دهد که شمارش تمام وقت اطلاعات را تضمین می نماید. حتی در زمان بروز اختلال شبکه یا برق.

با  VIVOTEK می توانید اطلاعات حیاتی کسب و کار خود را همیشه در دسترس داشته باشید.

منبع: Nezarati


[list icon=”momizat-icon-bullhorn” ]کلیـک کـنید و به کـانال مجلـه در تلگــرام بپیـوندید[/list]