امروزه با نوآوری های پی درپی و پیشرفت سریع تکنولوژی ، Dahua Technology  به عنوان پیشرو در صنعت HDCVI همیشه توانسته برای کاربران خود، تکنولوژی  با دقت بالا، همراه با عملکردی ساده  داشته باشد واین بار، با معرفی تکنولوژی PoC برای محصولات HDCVI، سادگی آن را به ارمغان می آورد.

Power Over Coax (PoC) هر دو  سیگنال ویدیو و برق (Power) را در یک کابل کواکسیال انتقال می دهد، این امرموجب حذف لوازم جانبی جداگانه دوربین ها می شود و سیستم را با Plug & Play ساده، مناسب برای مشتریان و کاربران می نماید.

این موضوع همچنین برای نصب کننده ها بسیار مناسب است، اکنون که طراحی پیچیده کابل برق برای نصب و راه اندازی سنگین آن از بین می رود، زمان و هزینه کار به طورقابل توجهی کاهش می یابد. سیستم PoC HDCVI نیز بسیار پایدار است، چرا که نیرو را ازمنبع تغذیه ثابت به دوربین انتقال میدهدکه این امر موجب صرفه جویی در هزینه برای تعمیر و نگهداری در آینده می شود. علاوه بر این، HDCVI قابلیت پشتیبانی از دوربین های PoC را که دارای خروجی برق هستند را دارد که این امر موجب می شود تا دستگاه های مجاور خود را پشتیبانی می کند، که باعث تسهیل در نصب می شود.

برای کاربران ، این سیستم بسیار آسان برای استفاده خواهد بود. Plug & Play  واقعی “به این معنی است که هیچ پیکربندی مورد نیازی برای اتصال دوربین به هیچ وجه وجود ندارد و دستگاه  فورا در دسترس است.

همچنین ایمنی عملیاتی با شناسایی خودکار دستگاه و استراتژی خاموش کردن خودکار دستگاه افزایش یافته است. هنگامی که با دستگاه های پشتیبانی نشده یا مشکل در مدار روبرو می شود ، سیستم بلافاصله منبع تغذیه را قطع می کند.

حالا شما می توانید کابل های برق را ببوسید و کنار بگزارید‼  و از فن آوری HDCVI PoC لذت ببرید، این موضوع نشان دهنده تعهد  Dahua در نوآوری و فن آوری و ارائه خدمات به مشتریان است. Dahua با مأموریت «ایجاد یک جامعه امنتر و درک صحیح تر»، همچنان بر روی پیشنهادات ارزشمندش برای ارائه خدمات به مشتریان و کاربران در سراسر جهان تمرکز خواهد کرد.

منبع: داهوا ایران


[list icon=”momizat-icon-bullhorn” ]کلیـک کـنید و به کـانال مجلـه در تلگــرام بپیـوندید[/list]