رشد جوامع امروزی و توسعه آن ها با سرعت بسیاری در حال افزایش است  بر همین مردم در مکان ها و زمان های مختلفی در کنار یکدیگر دور از محل زندگی خود جمع میشوند، وبه همین دلیل ، وقت کمتری را در خانه می گذارند. سیستم های ورودی سنتی برای کسانی  که همیشه در حال مسافرت هستند و زمان کم تری را در خانه می گذرانند مناسب نمی باشد. نبود ارتباطات تحت شبکه و نبود امکان ضبط ویدئویی، احتمال از دست رفتن بازدید کنندگان مهم و اطلاعات مربوط به آنان را افزایش می دهد. برای حل این مشکلات، Dahua آیفون درب ورودی Wi-Fi – DB10 عرضه می کند تا شما بتوانید از هر زمان درهر کجا به میهمانان خود در پشت در پاسخ دهید‼

ویژگی های کلیدی محصول

اپلیکیشن اختصاصی و خدمات ابری با یک برنامه در تلفن همراه و خدمات ابری DAHUA شما می توانید به در خود از هر نقطه از جهان پاسخ دهید. این برنامه بصورت آنلاین تماس ویدیویی را ارسال می کند که شما می توانید آن را کنترل و بررسی کنید حتی زمانی که در طرف دیگری ازجهان قرار دارید.

شارژ کوتاه مدت برای استفاده طولانی مدت باتری های DB10 قابل شارژ می باشند و با هر بار شارژ تا ۵ ماه قابل استفاده می باشد این باتری می تواند در عرض ۳٫۵ ساعت شارژ شود و به شما امکان می دهد تا زمان کمتری را صرف نگهداری آن کنید.

نصب بدون سیم و اتصال Wi-Fi نصب آسان و استفاده راحت بدون نیاز به کابل کشی ، نصب آسان و بدون دغدغه حتی توسط خود شما‼

تصویری شفاف و با زاویه دید گسترده DB10  قابلیت پشتیبانی از پخش ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰ با میدان افقی فوق العاده گسترده ۱۴۰ °) )  ا ین به شما این امکان را می دهد که در خانه یا از طریق تلفن همراه خود به وضوح ببینید که چه کسی در پشت در خانه شما می باشد

تشخیص PIR با ۵ منطقه قابل تنظیم این امکان را برای شما فراهم می کند تا تحرکات موجود را از طریق این سیستم بصورت خودکار تشخیص داده ، همچنین به شما این امکان را می دهد تا بازدید کنندگان خود را تشخیص دهید که تا حد زیادی آلارم های کاذب را کاهش می دهید.

انتشار نخستین باتری ساخته شده برای آیفون درب ورودی Wi-Fi – DB10 ، تعهد Dahua به نوآوری و خدمات مداوم را نشان داد. Dahua با مأموریت «ایجاد یک جامعه امنتر و زندگی صحیحتر» به تمرکز بر «نوآوری، کیفیت و خدمات» برای خدمت به همکاران و مشتریان در سراسر جهان ادامه خواهد داد.

منبع: داهوا ایران


[list icon=”momizat-icon-bullhorn” ]کلیـک کـنید و به کـانال مجلـه در تلگــرام بپیـوندید[/list]