با استفاده از طراحی پیشرفته، DSS Proیک سیستم قدرتمند مدیریت مرکزی با قابلیت انعطاف پذیری بالا، مقیاس پذیری پیشرفته و قابلیت اطمینان عالی است. DSS Pro یک نرم افزار امنیتی VMS است که توسط Dahua با استفاده از معماری Client Server (C / S) توسعه یافته است. این قابلیت انعطاف پذیری ماژول های متعدد را برای نیازهای مشتری فراهم می کند.

مشخصات محصول

دسترسی آسان: کنترل DSS، DSS Web Client و DSS Mobile مجموعه ای از پلتفرم DSS را تشکیل می دهند که کاربران را قادر می سازد تا از دسترسی فوری، نظارت تصویری در طول شبانه روز لذت ببرند و به آنها امکان می دهد که مناسب ترین رابط کاربری را برای مشاهده انتخاب کنند. DSS Control امکان عملیات آسان و قدرتمند و نظارت روزانه را فراهم می کند. رمز گشایی از GPU و پشتیبانی چند صفحه ای به نمایش همزمان چندین نوع محتوای اجازه می دهد. DSS Web دسترسی راحت DSS را از هر مرورگر اینترنت فعال برای کاربران قادر می سازد تا به طور همزمان از ۴ دوربین به طور همزمان استفاده کنند. همچنین از پخش دوربینی فیلم های ضبط شده از دوربین های انتخاب شده و کنترل دوربین های PTZ پشتیبانی می کند.

Embrace Openness: به استثنای پشتیبانی از طیف گسترده ای از محصولات Dahua، DSS Pro برای ادغام دستگاه های شخص ثالث از طریق استاندارد ONVIF طراحی شده است. DSS SDK برای یکپارچه سازی VSS 3rd Party پشتیبانی از ویندوز، IOS، و آندروید نیز می باشد. قابلیت اطمینان بالا: DSS Pro هنگامی که رفتار غیر طبیعی شناسایی می شود، سرویس به طور خودکار تشخیص می دهد تا ثبات سرویس را تضمین کند.

کیفیت خدمات: برای بهینه سازی تجربه کاربر، Dahua خدمات پس از فروش با کیفیت مانند Dahua Software Upgrade Program (SUP) را ارائه می دهد تا کاربران را به دسترسی به آخرین نرم افزار Dahua، برنامه پشتیبانی نرم افزاری Dahua (SSP) و پشتیبانی فنی رایگان و Custom Development را ارائه می دهد و همچنین تضمین می کند که راه حل های سفارشی توسط متخصصان Dahua تحت نظارت قرار گرفته تا کیفیت و عملکرد را تضمین کنند.

قابلیت های برنامه: علاوه بر برنامه اصلی آن به عنوان سیستم مدیریت دوربین مداربسته، DSS Pro می تواند در بسیاری از صنایع دیگر مانند خرده فروشی، بانک ها، حمل و نقل و شهری ایمن با استفاده از افزودنی ها مورد استفاده قرار گیرد. افزودنیهای جانبی اجزای نرم افزاری جداگانه در سیستم های نظارت تصویری DSS موجود هستند که کاربران را با قابلیت های قدرتمندتری پشتیبانی میکند.

اطلاعات کسب و کار: علاوه بر قابلیت های نظارتی قدرتمند، DSS نیز قابلیت های پیشرفته تجزیه و تحلیل کسب و کار را فراهم می کند. ویژگی های تجزیه و تحلیل هوشمند به فروشگاه ها و سایر شرکت ها کمک می کند تا رضایت مشتری را بهبود بخشد، محیط خرید مطمئن را فراهم آورند و طرح های بهتر برای رشد کسب و کار طراحی کنند

LPR : ماژول LPR قابلیت شناسایی اتوماتیک و تشخیص پلاک(ANPR)، ضبط تصویر خودرو، مدیریت فهرست لیست خودرو و موارد دیگر است. این مجموعه گسترده ای از برنامه های کاربردی در زمینه های پارکینگ و مدیریت ترافیک است.

تشخیص چهره: شناسایی چهره برای برنامه های مختلف مانند نظارت بر ورود و خروج به ایستگاه های راه آهن، ایستگاه های مترو، ترمینال های فرودگاه، ساختمان های تجاری، بنادر، مدارس، کارخانه ها و دفاتر مفید است.

Dahua DSS Pro یک انتخاب ایده آل برای کسانی است که مایل به مدیریت ویدیویی با کاربری آسان، قابل تنظیم و متمرکز با خدمات پس از فروش با کیفیت بالا هستند. انتشار DSS Pro به خوبی با پیشنهاد ارزشمند Dahua برای ارائه نوآوری، کیفیت و خدمات مطابقت دارد. Dahua با مأموریت «ایجاد یک جامعه امن تر و درک صحیحتر»، همچنان بر روی پیشنهادات ارزشمندش برای ارائه خدمات به مشتریان و کاربران در سراسر جهان تمرکز خواهد کرد.

منبع: داهوا ایران


[list icon=”momizat-icon-bullhorn” ]کلیـک کـنید و به کـانال مجلـه در تلگــرام بپیـوندید[/list]