داهوا اخیرا سری جدیدی ازدستگاه access controller  خود را با نام ASC2204C-H روانه بازار کرده است که یک انتخاب خوب برای  انواع پروژه ها در مقیاس بزرگ مانند پارک های تجاری، ساختمان های اداری، بانک ها، زندان ها، کتابخانه ها، مراکز تجاری و غیره می باشد. ویژگی هایی که درادامه این مطلب ذکر خواهد شد شما را به کنترلی ساده تر، دقیق تر و ارزان تر معرفی خواهد کرد.

Master Access Controller

کنترلی عالی بر روی محیط

سازگاری یک امتیاز بزرگ محسوب می شود.  سری جدید دستگاه های کنترل دسترسی داهوا (ASC2204C-H) امکان یکپارچگی را با Onvif ،CGI  یا SDK فراهم می کند. این دستگاه با زنگ هشدار ۸ منطقه ایی، و همگام سازی  NTP، DST، و P2P مجهز استهمچنین  .  امکان ادامه فعالیت دستگاه بصورت آفلاین برای اجرای عملیات بطور مستمر وجود دارد.

از لحاظ فضای ذخیره سازی، از ۲۰۰،۰۰۰ کارت معتبر و ۱۵۰،۰۰۰ سوابق پشتیبانی می کند. برای حفظ امنیت مناطق بزرگ، دستگاه های access controller  بگونه ایی طراحی شده اند که دارای anti-passback  می باشد به این معنی که هر درب در سیستم را می توان در یکanti-passback تنظیم کرد، بنابراین این امر موجب می شود عملکرد به یک کنترل کننده محدود نشود.

Slave Access Controller

با استفاده از قابلیت CAN bus، هر کنترل کننده اصلی (Master)می تواند ۱۶ کنترل کننده فرعی(Slave)  (ASC2104B-T / ASC2102B-T) را مدیریت کند و تا ۶۸ درایو را مدیریت کند که این امر موجب می شود تا آدرس های IP و هزینه های کابل کشی را کاهش دهد. هر کنترل کننده فرعی از ۲۰،۰۰۰ کاربر و ۳۰،۰۰۰ سابقه مربوط به حالت آفلاین را پشتیبانی می کند . با توجه به ارتباط CAN bus  و نرخ انتقال قابل تنظیم، کنترل کننده های فرعی از Reader داهوا و همچنین Reader 26 / 34 bit پشتیبانی می کند.

به طور خلاصه، ویژگی های ذکر شده از کنترل کننده های اصلی داهوا (ASC2204C-H) با کنترل کننده های فرعی  ASC2104B-T / ASC2102B-T))  سازگار، و مقرون به صرفه هستند، به ویژه اگر در برنامه های کاربردی  و وسیعی مانند پارک های تجاری و مواردی مشابه آن بکار گرفته شود. با هر محصول نوآورانه جدید، Dahua یک گام به ایجاد یک جامعه ایمن و زندگی هوشمند تر نزدیک می شود .

منبع: داهوا ایران


[list icon=”momizat-icon-bullhorn” ]کلیـک کـنید و به کـانال مجلـه در تلگــرام بپیـوندید[/list]