کمپانی هایک ویژن به عنوان یکی از بزرگترین کمپانی های تولیدکننده تجهیزات امنیتی معمولا پرچم دار تولید دوربین مداربسته با طراحی متفاوت است. تولید دوربین مداربسته با اندازه ای تقریبا کوچک و حفظ کیفیت و زیبایی ظاهری امری نیست که هر تولیدکننده ای توان اجرای آن را داشته باشد اما هایک ویژن توانسته دوربین مداربسته مدل DS-2CE16D0T-IR را با حفظ کیفیت به خوبی طراحی کند.

در ادامه، شما با امکانات و ویژگی های این دوربین قدرتمند و عالی را مشاهده خواهید کرد. و همچنین در انتها شما چند برند بازار را که قادر به رقابت با این برنداست را خواهید خواند

[list icon=”momizat-icon-checkmark” ]طراحی ظاهری[/list]
عموما تولید کنندگان دوربین مداربسته به بهانه های مختلف دقت چندانی در طراحی ظاهری ندارند. اما هایک ویژن از این حیث کاملا مستثناست، طراحی زیبا، یکپارچه و مهندسی شده ی دوربین مداربسته مدل DS-2CE16D0T-IR این امکان را به شما خواهد داد تا از آن در محیط های داخلی نیز استفاده کنید. اندازه ی کوچک بدنه ی دوربین مداربسته مدل DS-2CE16D0T-IR که فضایی درحد یک دوربین مداربسته دام را اشغال میکند باعث شده تا افراد زیادی متقاضی نصب آن در منزل و دفتر خود  باشند. پایه ی کوچک اما مقاوم و چرخش آسان آن این امکان را به شما میدهد تا دوربین را براحتی در زاویه ی دید مورد نظر تنظیم نمایید.

[list icon=”momizat-icon-checkmark” ]کیفیت تصویر[/list]
در دوربین مداربسته مدل DS-2CE16D0T-IR از حسگر تصویر ۱/۳اینچی پیشرفته CMOS استفاده شده است که میتواند درهر دو سیگنال ویدئویی PAL  و NTSCتصویری با ابعاد۱۰۸۰*۱۹۲۰ را نمایش دهد. یکی از تفاوت های این دو نوع سیگنال تعداد فریم های ارسال تصویر است. وضوح تصویر دو مگاپیکسل این دوربین مداربسته را جزو بهترین دوربین های HDTVI قرار داده است. حسگر تصویر پیشرفته CMOS نسبت به حسگرهای قبلی از حساسیت بیشتری در قبال نور برخوردار است و این موضوع در کنار فعال شدن خودکارAGC  باعث شده تا حداقل روشنایی محیط برای داشتن تصویر رنگی به ۰٫۰۱ لوکس که تقریبا معادل نور یک شب مهتابیست کاهش یابد. البته این پایان کار نیست و در صورت افزایش تاریکی یا همان حداقل روشنایی با ۰ لوکس فیلتر مادون قرمز دوربین مداربسته عمل کرده و تصویر در حالت مادون قرمز یا همان حالت دید در شب ذخیره خواهد شد. محدوده ی تحت پوشش در حالت دید در شب با شرایط ایده آل ۲۰متر خواهد بود استفاده از تکنولوژی SMART IR در دوربین مداربسته HDTVI مدل DS-2CE16D0T-IR باعث شده است تا دیگر شاهد سفیدی بیش از حد تصویر در فاصله ی نزدیک نباشید. یکی از نکات بسیار ویژه در این مدل پشتیبانی از تکنولوژی UTC است که به شما کمک خواهد کرد تا تنظیمات منو OSDD را ازکنار دستگاه انجام دهید.

[list icon=”momizat-icon-checkmark” ]فاصله کانونی تصویر[/list]
فاصله ی کانونی تصویر در دوربین مداربسته بالت مدل DS-2CE16D0T-IR درحالت عمومی۳٫۶میلیمتر است و شما میتوانید زاویه ی دید  ۸۰٫۹ درجه ای را در اختیار داشته باشید. البته هایک ویژن برای این مدل دو فاصله ی کانونی دیگر دارد که ۲٫۸ میلیمتر و ۶۶ میلیمتر میباشند و در صورت سفارش تولید خواهند شد.

[list icon=”momizat-icon-checkmark” ]استانداردهای فیزیکی[/list]
از نکات مهم برای یک دوربین مداربسته ضدآب بودن آن است، درواقع یک دوربین مداربسته ی خوب میتواند جزییات بسایر مهمی را در شرایط آب و هوایی نامناسب ارائه دهد. دوربین مداربسته مدل DS-2CE16D0T-IR هم با توجه به اهمیت موضوع دریافت و ارسال تصویر مخصوصا برای دوربین مداربسته بالت که در محیط های بیرونی بیشتر کاربرد دارد، ضد آب است و با استاندارد IP66 تطبیق داده شده است.

[list icon=”momizat-icon-checkmark” ]شرایط محیطی[/list]
دوربین مداربسته HDTVI مدل DS-2CE16D0T-IR که از جمله دوربین های پرطرفدار در این اندازه و ظاهر به شمار میرود میتواند در بیشتر شرایط محیطی در کشور به خوبی کار کند. شرایط استاندارد تعیین شده برای عملکرد بهینه ی این دوربین مداربسته در دمای ۴۰ تا ۶۰ درجه سانتیگراد و حداکثر رطوبت ۹۰۰% است.

[list icon=”momizat-icon-checkmark” ]مصرف انرژی[/list]
انرژی این دوربین مداربسته از طریق ولتاژ۱۲ولتDC تامین میشود و حداکثر مصرف برق در حالت عادی۱٫۵وات و درحالت مادون قرمز (دید در شب) ۴وات است.

[list icon=”momizat-icon-checkmark” ]برندهای مشابه[/list]

برندهای Akitan، و Vertina جزو برندهایی هستند که قادر به رقابت با برند Hikvision می باشند.


[list icon=”momizat-icon-bullhorn” ]کلیـک کـنید و به کـانال مجلـه در تلگــرام بپیـوندید[/list]