فروش بیش از ۱۰ میلیون دستگاه در خارج از کشور،  از محبوبیت تکنولوژی HDCVI حکایت دارد. اکنون با وجود روند صعودی و رو به رشد مهاجرت از آنالوگ به شبکه، دستگاه های ضبط  HDCVI داهوا در سال ۲۰۱۷ رشد ۳۰٪ را تجربه کردند. دستگاه های ضبط  HDCVI داهوا در بیش از ۱۵۰ کشور در ۶ قاره نصب شده است. محبوبیت عظیم دستگاه های  HDCVI از تمرکز مداوم  Dahua به پیشرفت تکنولوژی برای ارائه ارزش هایی استثنایی و تامین نیازهای مشتری در نظارت و امنیت حکایت دارد.

 

تکنولوژی HDCVI، اولین بار توسط Dahua در سال ۲۰۱۲ راه اندازی شد، یک تکنولوژی انقلابی که دوره جدیدی از نظارت ها با کیفیت HD 720P / 1080P HD را برای صنعت نظارت تصویری آغاز کرد. این یک راه حل نظارتی با وضوح بالا و جایگزینی برای ویدئوهای تحت شبکه و IP فراهم می کند، با اضافه شدن مزایای سادگی و ایمنی در برابر حملات سایبری در طی پنج سال آینده، Dahua تکنولوژی HDCVI را به HDCVI 4.0 ارتقا داد، که دارای چندین پیشرفت تکنولوژیکی از قبیل : وضوح بالاتر، رمزنگاری کارآمد تر، قدرت کابل در انتقال تصاویر در فواصل طولانی ، می باشد. همچنین به طور قابل توجهی، تکنولوژی Power Over Coax (PoC) هر دو سیگنال ویدیو و برق را از طریق یک کابل کواکسیال انتقال می دهد که موجب حذف کابل برق جداگانه در دوربین هامی شود و همچنین نصب آسان سیستم با روشی ساده، به نفع مشتریان Dahua و کاربران می باشد.

ضبط کنندهای HDCVI همچنین در طول این سال ها برای حمایت از پنج نوع دوربین، یعنی HDCVI / AHD / TVI / CVBS / IP، توسعه داده شده است. رزولوشن از HD به QHD / UHD ارتقاء یافته و با تکنولوژی HDCVI-4M / 4K تکامل یافته است. فضای ذخیره سازی مورد نیاز با کاهش ۷۰٪ به دلیل پیشرفت تکنولوژی و استفاده از کدگذاری H.264 تا H.264 +  روبه رو خواهد بود. ضبط HDCVI به طور فزاینده ای در سراسر جهان محبوب می شود. این سیستم در پروژه های مختلف / ومکان های مختلفی، از جمله سیستم بانکی در هند و هتل Enso در اندونزی استفاده می شود.

اما داستان اینجا متوقف نمی شود دوران H.265 به طور رسمی در سال ۲۰۱۸ شروع خواهد شد، ارائه حداکثر فشرده سازی پهنای باند تا ۹۰٪. علاوه بر این، با هوش مصنوعی پیشرفته تر توسط الگوریتم های یادگیری ، ضبط کننده HDCVI-AI قادر خواهد بود مجموعه ای از تجزیه و تحلیل آماری هوشمند از محتوای ویدئو را نمایش دهند.

در سال ۲۰۱۸ فصل جدیدی از رمزگذاری H.265 عرضه خواهد شد که باعث کاهش بیشتر فضای ذخیره سازی می شود و کاربران را قادر می سازد تا فیلم های بیشتری را با همان فضای ذخیره سازی ذخیره کنند. Dahua سرمایه گذاری خود را در تحقیق و توسعه ادامه خواهد داد تا از سرمایه گذاران و شرکای خود حفاظت  کند. Dahua با ماموریت «ایجاد یک جامعه ایمن و زندگی هوشمند» بر روی «نوآوری، کیفیت و خدمات» تمرکز خواهد کرد تا به شرکا و مشتریانش در سراسر جهان خدمت کند.

منبع: داهوا ایران


[list icon=”momizat-icon-bullhorn” ]کلیـک کـنید و به کـانال مجلـه در تلگــرام بپیـوندید[/list]