افزایش کارایی سیستم ANR

تکنولوژی ANR یک ویژگی کارآمد و اساسی است به خصوص زمانی که سیستم مداربسته شما در مکانی با پتانسیل تخریب و دستکاری بالا نصب شده باشد. اما اگر به فضای ذخیره سازی بیشتری از آنچه کارت حافظه ارائه می دهد نیاز باشد و یا اگر امکان این وجود نداشته باشد که هر دوربین دارای یک منبع تغذیه جداگانه باشد چطور؟
خوشبختانه Hikvision راه حل دیگری نیز با نام N + 1 را طراحی کرده است، که به شما اجازه می دهد یک NVR کاملا جداگانه را به عنوان یک پشتیبان خودکار در سیستم داشته باشید.

البته این راهکار به طور خاص برای سیستم هایی که مجهز به دوربین های IP بزرگ و پیشرفته هستند طراحی شده است که از چندین دستگاه ضبط کننده استفاده می کنند.

با فعال کردن ویژگی Hot Spare در منوی تنظیمات، می توانید یک NVR را به عنوان پشتیبان تعیین کنید و سپس آن را به هر تعداد دستگاه ضبط کننده در سیستم لینک کنید.

این ضبط کننده پشتیبان در اسرع وقت می تواند تشخیص دهد که کدام یک از ضبط کننده های اصلی آفلاین است. سپس هنگامی که دستگاه ضبط مختل شده فعالیت خود را از سر می گیرد اطلاعاتی که توسط دستگاه پشتیبان ذخیره شده، به آن انتقال می یابد.

این قابلیت نه تنها یک راهکار عالی برای محافظت در مقابل دستکاری های احتمالی است، بلکه می تواند در صورتی که یکی از ضبط کننده های شما دچار مشکل سخت افزاری باشد نیز به عنوان یک قابلیت موثر عمل کند.