شرکت پلکو در سال ۱۹۵۷ میلادی در آمریکا آغاز به کار نمود. این شرکت یکی از تولید کنندگان برتر دوربین مداربسته و تجهیزات نظارت تصویری در دنیا می باشد. شرکت Pelco در سال ۲۰۰۷ میلادی توسط شرکت چند ملیتی Schneider Electric خریداری شد. شرکت اشنایدر الکتریک در زمینه تولید تجهیزات الکتریکی ، مدیریت انرژی و اتوماسیون ساختمان فعالیت دارد.

شرکت پلکو را می توان یکی از پیشگامان محصولات نظارتی در دنیا دانست. این شرکت در زمینه تولید تکنولوژی سیستم های مداربسته یکی از رهبران این صنعت می باشد و پروتکل های امنیتی آن در محصولات نظارتی سایر شرکت ها نیز استفاده می شود. از جمله پروتکل های نظارتی این شرکت می توان به Pelco P و Pelco D اشاره کرد.

محصولات شرکت پلکو به صورت جهانی توزیع می شود و به خصوص محصولات آن را می توان در فرودگاه ها ، فروشگاه ها ، ساختمانهای اداری ، کارخانه ها و دانشگاه ها مشاهده نمود. محصولات نظارتی و دوربین مداربسته Pelco در مجسمه آزادی آمریکا ، کاخ باکینگهام و کاخ ریاست جمهوری چین برای محافظت از این مجموعه ها به کار رفته است.

محصولات نظارتی این شرکت شامل مجموعه زیادی از محصولات مانند : دوربین مداربسته آنالوگ ، دوربین مداربسته IP ، دوربین مداربسته ضد انفجار ، دوربین مداربسته حرارتی ، دوربین مدار بسته مخصوص محیط هایی با دمای پایین و بالا ، دوربین مدار بسته مخصوص محیط های مرطوب ، دوربین مدار بسته PTZ ، نرم افزارهای نظارتی ، انکودر و دکودر ، لنز دوربین مداربسته ، لوازم جانبی سیستم مداربسته و مجموعه کاملی از محصولاتی که در یک سیستم نظارتی مورد استفاده قرار می گیرد.

رنج قیمت دوربین مداربسته پلکو (Pelco)

دوربین های مداربسته و سیستم نظارتی پلکو در رنج محصولات متوسط به بالا بازار می باشند. محصولات نظارتی این شرکت در جاهایی که نیاز به یک سیستم مداربسته با کیفیت بالا می باشد و از نظر بودجه مالی محدودیت زیادی وجود ندارد مناسب می باشد.

با توجه به اینکه کیفیت دوربین مداربسته یکی از فاکتورهای اصلی در خرید سیستم مداربسته می باشد ، پیشنهاد می شود تا آنجا که امکان دارد و بودجه شما اجازه می دهد از برندهای معتبر و شناخته شده استفاده نمایید و از دوربین های مداربسته بدون نام و متفرقه استفاده نکنید.

دوربین مداربسته Pelco ساخت چه کشوری می باشد ؟

دفتر مرکزی شرکت پلکو در کالیفورنیا آمریکا قرار دارد. محصولات نظارتی این شرکت در ایران توسط فروشگاه ها و شرکت های معتبر فروشنده محصولات نظارتی قابل تهیه می باشند.

این شرکت در اکثر کشورهای جهان دارای نمایندگی می باشد و محصولات نظارتی خود را به بیش از ۱۳۰ کشور جهان صادر می نماید. دوربین مدار بسته و محصولات این شرکت دارای استانداردهای مختلف بین المللی می باشند و از کیفیت بالایی برخوردار می باشند.

با توجه به وجود محصولات تقلبی از این برند و سایر برندهای نظارتی پیشنهاد می شود دوربین مداربسته و محصولات نظارت تصویری را فقط از مراکز و فروشگاه های معتبر تهیه نمایید.

منبع: Nezarati

[box type=”note”]دفتر فروش تهران[/box]

شرکتها و دفاتر متعددی در سطح تهران در حال فعالیت و فروش این محصول می باشند، ولی نکته اصلی ، اصل بودن و خدمات پس از فروش این محصول می باشد.

به دلیل وجود محصولات نظارتی تقلبی در بازار ، پیشنهاد می شود دوربین مدار بسته و محصولات نظارت تصویری را فقط از مراکز معتبر تهیه نمایید تا دچار مشکلات بعد از خرید و پشتیبانی نشوید.

سایت ipmcctv ، یکی از معتبرترین سایت های فروش دوربین مداربسته در ایران، محصولات دوربین مداربسته را با قیمتهای رقابتی و همچنین محصول اصل همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر، در اختیار مشتریان خود قرار میدهد.

[list icon=”momizat-icon-cart3″ ]مشاهده قیمت و آدرس سایت فروش: www.ipmcctv.com[/list]

[list icon=”momizat-icon-location2″ ]آدرس دفتر فروش: تهران – خیابان توحید – پایین تر از پرچم – کوچه بت شکن – پلاک ۴ – واحد ۵[/list]

[list icon=”momizat-icon-phone” ]شماره تماس: ۶۶۱۲۶۲۳۳ – ۶۶۹۴۷۸۰۴ – ۶۶۹۴۷۸۰۲[/list]

[lightbox thumb=”http://mag.ipmcctv.com/wp-content/uploads/2016/05/channel-telegraaam.jpg” link=”https://telegram.me/ipmcctv”]