برای به دست آوردن تولیداتی مبتنی بر تکنولوژی روز دنیا، پارک صنعتی و هوشمند IoT داهوا در Hangzhou , قرار است در ماه ژوئن ۲۰۱۷ توسط Dahua به عنوان یکی از پیشگامان ارائه دهنده راه حل در صنعت نظارت ویدئویی به بهره برداری برسد .

پارک صنعتی هوشمند Dahua (IoT) در مجموع ۲۰۷ هکتار در ناحیه فوآن هانگژو طراحی شده تا میزبان ۶۰۰۰ کارمند (تا سال ۲۰۱۷، ۴۵۰۰ نفر در ۱۰۶ هکتار از منطقه فاز ۱ کار  می کنند) . پارک های هوشمند و صنعتی Dahua با بهره گیری از فن آوری های topnotch، پرسنل، تجهیزات و سایر موارد را، در سطح بالاتری از کیفیت مدیریت خواهد کرد.

تولید و پذیرش سریع تر

راه حل تولید اتوماتیک بر اساس سیستم های اطلاعاتی یکپارچه نه تنها بهره وری بالاتر ی را فراهم می کند بلکه به طور قابل توجهی زمان چرخه تحویل محصولات به مشتریان Dahua را کاهش می دهد.

استفاده از نرم افزارهایی نظیر ERP، PLM، PDM، MES، APS و WMS، برای دستیابی به ادغام اطلاعات کمک می کند که همراه با دوربین های صنعتی، و فن آوری RFID و فن آوری های اتوماسیون می تواند پرسنل، نیرو های لجستیک، پروژه های مهندسی و مالی را از بخش های مربوطه تولید (آماده سازی، مونتاژ، آزمایش، بسته بندی، بازرسی، حمل و نقل)را جدا ساخته، و همچنین کل روند فعالیت قابل مشاهده، و قابل ردیابی و تحلیل و بررسی می باشد.

افزایش کیفیت

 افزایش کیفیت موجب صرفه جویی در وقت و هزینه های اقتصادی برای مشتریان می شود. مهمتر از همه، این افزایش کیفیت باعث کاهش احتمال اشتباه در محصولات می شود، به ویژه هنگامی که آنها در شرایط بحرانی، و حساس قرار می گیرند.داهوا  محصولات خود را به دو دلیل  به داشتن کیفیت بالا تضمین می کند: اول، Dahua محصولات خود را در سطحی بالاتر از استاندارد با دقتی بالا تولید می کند؛ دوم، داهوا محصولات خود را با انجام آزمایش قابلیت اطمینان در پایان تولید، یک حلقه موثر برای کنترل کیفیت در فرآیند تولید ایجاد کرده است.

افزایش دقت

دقت همیشه یک شاخص حیاتی است که توانایی محصولات تولید شده را تعیین می کند، زیرا به طور مستقیم میزان کیفیت و امنیت محصولات تولید شده را تعیین می کند.

قابلیت اطمینان

قابلیت اطمینان محصولات باید در تحقیق و توسعه و همچنین در فرآیند تولید آزمایش شود. آزمایشگاه داهوا قابلیت اطمینان محصولات خود را در پایان تولید، یا انتخاب محصولات به طور تصادفی از  کفیت محصولات خط تولید اطمینان حاصل می کند آزمایشهای قابلیت اطمینان داهوا از قبیل : سقوط، درجه حرارت بالا / پایین، فرسوده شدن وزنگ زدن که توسط تجهیزات آزمایشگاهی در آزمایشگاه انجام می شود. بنابراین آنچه که در تحقیق و توسعه در نظر گرفته شده است در خط تولید در نظر گرفته می شود .

به این ترتیب، پارک صنعتی Dahua Smart (IoT) با آخرین تجهیزات و سیستم تولیدی پیشرو در دنیا که دارای اتوماسیونی با هوشمندی بالا و پاسخگو به تقاضای مشتریان از لحاظ زمان تحویل، و کیفیت  می باشد. این روش در مرحله اول آن است. انتظار میرود در فاز آینده، هوشمندتر شده، و برای تحقق محصولات انعطاف پذیر مبتنی بر نیازمشتریان و ایجاد یک جامعه ایمن و زندگی هوشمند .

منبع: داهوا ایران


[list icon=”momizat-icon-bullhorn” ]کلیـک کـنید و به کـانال مجلـه در تلگــرام بپیـوندید[/list]