شرکت Dahua Technology، به عنوان یکی از پیشگامان در ارائه راه حل در صنعت نظارت ویدئو یی، از مجموعه محصولات سری HDCVI-IoT  که به عنوان یکی از اجزای تکنولوژی HDCVI 4.0 می باشد رونمایی نمود.

IoT  (اینترنت اشیاء) به معنای پیوند دادن دستگاهها با یکدیگر است. HDCVI-IoT یک زیرساخت IoT است که بر اساس تکنولوژی HDCVI ارائه می شود و اکوسیستم متداول ویدئو و داده های صوتی را در بستر HD-over-Coax با اطلاعات حسگرها (مانند دما و رطوبت) و آلارم ها متصل می کند. همچنین این سیستم با استفاده از آنالیز شواهد بصری خطرات بالقوه موجود را برای ایمن نگه داشتن محیط اعلام میکند.

سری HDCVI-IoT  شامل دستگاه های زیر است.

سری  Linca

DH-HAC-LC1220T-TH

یک دوربین ۲Mp HDCVI دارای حسگر دما و رطوبت، که با استفاده حسگر های داخلی اطلاعات مربوط به محیط اطراف خود را از طریق آنالیز ویدیویی دریافت میکند، و تغییرات ناگهانی در شرایط محیطی را، ارسال می کند. این دستگاه دارای دامنه تشخیص  در شرایط -۴۰ ℃ ~۶۰  ℃ / ۱۰_۹۵٪ RH با دقت ±۲   / ± ۵٪

DH-HAC-LC1200SL-W

این محصول یک دوربین ۲ مگاپیکسلی HDCVI است که قابلیت همگامسازی  ۳۲ دستگاه بیسیم مانند حسگر دود، تماس با درب یا آژیر را دارا می باشد، این مجموعه یک سیستم متناظر همراه با ضبط ویدیویی را برای آلارم ها فراهم می کند.

سری MotionEye

DH-HAC-ME2802B/ME1400B/ME1200B

دوربین ۸ مگاپیکسل / HDCVI MotionEye 4Mp / 2Mp متشکل از تشخیص حرکت دقیق PIR بر اساس ویدئو می با شد. این سیستم به طور موثر موجب کاهش اشتباه در زنگ هشدار می شود.

HDCVI IoT Recorder

DHI-XVR7000E-4KL-X

این دستگاه یک مدیریت متمرکز  مبتنی بر IoT  را همراه با UI کاربر پسند ، بهمراه نمایش داده ها بصورت آنلاین و تولید گزارش های آماری را ارائه می دهد. همچنین دارای قابلیت پشتیبانی از باتری داخلی برای قطعی برق در مواقع اضطراری.

Accessory

DH-PFM871A-N

این دستگاه شامل یک دانگل USBمتصل به XVR  می باشد که امکان دسترسی به دستگاه های هشدار بی سیم مانند آشکارساز دود و یا تماس های درب ، اعلام حریق را در فاصله ایی تا ۵۰۰ متر فراهم می کند.

موارد استفاده کاربردی

انبار مواد غذایی، پزشکی و مواد شیمیایی

در انبار مواد غذایی دما و رطوبت باید در محدوده خاصی نگه داشته شوند تا آسیب و خطرات را کاهش دهند. با استفاده از سیستم HDCVI-IoT، هنگامی که شاخص مربوطه فراتر از مقدار تنظیم شده شما باشد، زنگ هشدار بلافاصله فعال می شود.

موزه و کتابخانه

اشیاء تاریخی در موزه ها و کتاب ها در کتابخانه ها نیاز به محیطی امن برای ذخیره سازی می باشند.سیستم          HDCVI-IoT، در حین نظارت دقیق، همچنین تمامی داده ها را در گزارش ها را بطور منظم ثبت می کند.

مزرعه و گلخانه

رشد گیاهان و حیوانات به عوامل محیطی بسیاری بستگی دارد.سیستم HDCVI-IoT، با تحلیل و بررسی تمامی شرایط محیطی از طریق نظارت ویدیویی نحوه اعمال مدیریت را آسان می سازد.

منبع: داهوا ایران


[list icon=”momizat-icon-bullhorn” ]کلیـک کـنید و به کـانال مجلـه در تلگــرام بپیـوندید[/list]