هسته اصلی Lechange بر پایه فن آوری و طراحی است. Lechange با استفاده از فناوری Dahua در صنعت نظارت تصویری، مصرف کنندگان را قادر می سازد تا بهتر از پیشرفت های تکنولوژی از قبیل تشخیص چهره، تشخیص صدا، هوش مصنوعی و ذخیره سازی ابری استفاده کنند. اعمال بهترین کیفیت درطراحی سخت افزار و نرم افزاری، Lechange را به برندی مطمئن برای تجربه کاربر در هنگام نصب و استفاده روزانه تبدیل کرده است .

Lechange به طور کلی ۷ محصول را به کاربران بین المللی معرفی می کند، از جمله دوربین های Wi-Fi Cue / Cue 1080P ، دوربین های  Pan & Tilt Ranger / Ranger 1080P Wi-Fi، Bullet 1080P H.265 Wi-Fi Camera، Ranger Pro G   ۱۰۸۰P H.265 Wi-Fi  و Pan & Tilt Camera  . اولین سری از محصولات Lechange دارای چندین قابلیت از جمله نظارت از راه دور، لوازم هوشمند و تجزیه و تحلیل پیشرفته می باشد.

اعضای خانواده، به عنوان مثال پدر و مادر و فرزندان، می توانند از طریق سیستم Lechange که از نصبی آسان برخوردار می باشد می توانند آن را به سادگی با سیستم های هوشمند خانگی تنظیم و سازگار کنند .

مدیران فروشگاه SMB ) کسب و کار کوچک و متوسط  (اکنون می توانند شرایط را در فروشگاه هایشان راحت تر و جامع تر کنترل کنند.

در حال حاضر Lechange آماده توزیع در کشورهای و مناطق زیر می باشد: ایران ،اتحادیه اروپا، بریتانیا، روسیه، هند، برزیل، مکزیک، اوکراین، استرالیا، مالزی، اندونزی، سنگاپور، کره جنوبی، تایلند، ویتنام، ترکیه ، کلمبیا، پرو ، شیلی، آفریقای جنوبی، صربستان، سوئیس

منبع: داهوا ایران


[list icon=”momizat-icon-bullhorn” ]کلیـک کـنید و به کـانال مجلـه در تلگــرام بپیـوندید[/list]