شرکت Dahua Technology، به عنوان یکی از پیشگامان در ارائه راه حل در صنعت نظارت ویدئو یی،  رسما از محصولات سری  H.265 XVR  خود رونمایی نمود .داهوا پس از ارتقاء فرمت کدک خود از H.264 به H.265 و سپس H.265 + ، دستگاه های H.265 XVR  را به عنوان یک روش ذخیره سازی با هزینه کمتر و با ذخیره سازی فشرده تر، سازگاری قوی تر و هوشمندانه تر، وامکان  ذخیره سازی بیشتری معرفی نمود.

کیفیتی یکسان، ذخیره سازی بیشتر توسط فشرده سازی  H.265

با استفاده از فن آوری فشرده سازی فوق العاده H.265 + / H.265 موجود در محصولات  HDCVI، سری محصولات Dahua  گزینه های جدیدی برای صنعت نظارت تصویری ارائه می دهد . H.265 +  به عنوان یک کدک پیشرفته تر، می تواند تا ۹۰ درصد از پهنای باند و ذخیره سازی را کاهش دهد در حالی که کیفیت تصویر را حفظ می کند و به همین دلیل نیاز به فضای کمتر و در نتیجه هارد کمتر می باشد.

اتصالی یکپارچه با سازگاری قوی

سازگاری گسترده H.265 XVR یک ارتباط یکپارچه و بی نظیر با دوربین های متعدد و تمامی سیستم عامل ها یا دستگاه های مبتنی بر کدگذاری H.265 را تضمین می کند.  با وجود یک پردازنده قویتر، دستگاه های H.265 XVR داهوا قابلیت پشتیبانی از ۴ کانال نظارت تصویری هوشمند و حداکثر کانال N + N با دسترسی IPC  (هر کانال قادر به دریافت ویدیو با کیفیتی تا ۸Mp)، انعطاف پذیری بیشتری را به ارمغان خواهد آورد. برای سیستم های نظارت تصویری موجود، H.265 XVR همچنین می تواند به عنوان یک جایگزینی برای ارتقاء دستگاه ها برای ذخیره سازی بیشتر باشد. همچنین، با تبدیل صدا به سیگنال دیجیتال، تمام سری محصولات از صدای پخش شده را بدون افت کیفیت،و همچنین به طور چشمگیری با بهبود کیفیت صدا روبرو خواهند بود.

دستگاه هوشمند XVR 4.0

دستگاه های سری H.265 XVR یک تجربه کاربر پسند با رابط کاربری جدید GUI XVR4.0 که دارای فضایی هوشمند و ماژول های کاربردی ساده می باشد. همچنین با پشتیبانی از سیستم IoT، محصول H.265 XVR امکان نظارت چند بعدی را با اتصال به سنسورهای گوناگون برای جمع آوری اطلاعات مانند درجه حرارت و رطوبت فراهم می کند که در صورت لزوم می تواند زنگ هشدار را فعال نماید.

در هنگام قطعی برق با باتری داخلی کار کنید

علاوه بر این، باتری داخلی ساخته شده در مدل Dahua XVR E می تواند خود دستگاه XVR وهمچنین دوربین ها را تا ۱ ساعت تغذیه نموده.

منبع: داهوا ایران


[list icon=”momizat-icon-bullhorn” ]کلیـک کـنید و به کـانال مجلـه در تلگــرام بپیـوندید[/list]