Dahuaتکنولوژی پیشرفته   HDCVI-PoCرا عرضه نمود

 Dahua، به عنوان یک  کمپانی پیشرو در ارائه خدمات در صنعت نظارت تصویری جهانی، با شعار نوآوری برای خدمت بهتر به کاربران اکنون عملیات نصب سیستم HDCVI با تکنولوژی Power Over Coax (PoC)u عرضه کرده است این یعنی  انتقال سیگنال های  ویدئو، صدا، کنترل و نیرو (power)با یک کابل کواکسیال ، که این امر موجب از بین بردن نیاز به منبع تغذیه جداگانه برای دوربین و به حداقل رساندن هزینه های عملیاتی می باشد .

Dahua مجموعه ای کامل از محصولات جدید مبتنی بر PoC، از جمله انواع مختلف دوربین های HDCVI را راه اندازی کرده است:

 ۲MP Starlight HDCVI-PoC IR Bullet Camera (DH-HAC-HFW2231R-Z-IRE6-POC)

، ۲MP Starlight HDCVI-PoC IRDOOM Camera ( DH-HAC-HFW1200S-POC و DH-HAC-HFW1400S-POC)

۲MP/4MP HDCVI-PoC IR (DH-HAC-HDBW2231R-Z-POC)، ۲MP/4MP HDCVI-PoC IR -HAC-HDW1200EM-POC و DH-HAC-HDW1400EM-POC)؛

recording devices ( DHI-XVR5108H-4KL-8P و XVR5208 / 16AN-4KL-8 / 16P)

و فرستنده )DH-PFM811-C / DH-PFM811-4CH)

یک نمونه از این محصولات دوربین ، DH-HAC-HDBW2231R-Z-POC  که دارای سنسور تصویر CMOS. /2. 8 1 و لنز motorized 2.7 تا ۱۳٫۵ می باشد.

با بهره گیری از فناوری پیشرفته Starlight  ، ۱۲۰dB واقعی WDR و ۳DNR، قادر به گرفتن تصاویر زنده در شرایط کم نور و یا کنتراست بالا است. دوربین PoC از هر دو ورودی PoC و DC12V پشتیبانی می کند. این مدل با پورت خروجی power طراحی شده است که می تواند power را برای دستگاه های مجاور فراهم کند.

یکی دیگر از محصولات دوربین DH-HAC-HFW1400S-POC است. این دوربین با لنز ثابت ۲٫۸ / ۳٫۶ / ۶ میلی متری، و با وضوح بالا MP 4 می باشد. همچنین دارای گواهی IP67 است و توسط CE، FCC و UL تایید شده است. یک مدل مشابه دیگر DH-HAC-HDW1400EM-POC است که دارای IR (تا ۵۰ متر) می باشد.

Dahua همچنین DHI-XVR5000-4KL-8P / 16P ، ۸/۱۶ دارای۴ کانال ۴K HDCVI PoC XVR ارائه می دهد. تمام کانال های این دستگاه ضبط دوربین PoC و ورودی های ویدئویی HDCVI / AHD / TVI / CVBS / IP را پشتیبانی می کند پورت PoC  در این دستگاه میزان ۴۸ وات و ۱۲ وات را برای هر کانال فراهم می کند. همچنین می توان فشرده سازی ویدئو دو طرفه H.264 + / H.264 و جستجوی هوشمند را انجام دهد و دارای یک سیستم ویدئویی هوشمند است که سیگنال های صوتی و هشدار را از طریق کابل کواکسیال ارسال می کند.

Dahua سرمایه گذاری بالایی در تحقیق و توسعه خود کرده و به خدمات بهتر مشتریان و کاربران می اندیشد. انتشار محصولات HDCVI-PoC نشان می دهد Dahua در راستای مأموریت  خود، که ایجاد یک جامعه ایمن و زندگی هوشمند تر است قدم بر میدارد.

منبع: داهوا ایران


[list icon=”momizat-icon-bullhorn” ]کلیـک کـنید و به کـانال مجلـه در تلگــرام بپیـوندید[/list]