اگر شما نصاب دوربین مداربسته باشید یا در شرکتی مسئولیت پشتیبانی سیستم های نظارتی را بر عهده داشته باشید ، یکی از ابزارهایی که خیلی به کار شما می آید تستر دوربین مداربسته است.

تستر دوربین مداربسته دستگاهی است که معمولا دارای یک مانیتور کوچک بوده و به شما این امکان را می دهد که دوربین نظارتی را به آن متصل کرده و تنطیمات و تست های لازم را انجام دهید.

تسترها معمولا در انواع متفاوتی و با ویزگی ها و امکانات گوناگون توسط شرکت های مختلف به بازار عرضه می شوند. این تسترها بسته به نوع آن می تواند از انواع دوربین مداربسته آنالوگ , آنالوگ HD مانند AHD ، HD-CVI ، HD-TVI و HD-SDI و دوربینهای مداربسته تحت شبکه (IP) پشتیبانی نماید.

این تسترها با قابلیت اتصال wifi نیز موجود می باشند و برخی از مدل ها دارای خروجی HDMI برای اتصال به نمایشگر می باشند.

علاوه بر تست تصویر برخی از مدل ها قابلیت تست میکروفن ، کنترل دوربین مداربسته PTZ را دارا بوده و حتی برخی از آنها امکانات دستگاه های دیگر مانند چراغ قوه ، مولتی متر ، تست دیود ، اندازه گیری ولتاژ ، مقاومت خازن ، ماشین حساب مهندسی و تست کابل تلفن را در اختیار کاربر قرار می دهند.

تستر دوربین مداربسته علاوه بر امکان مشاهده تصاویر ممکن است دارای قابلیت های دیگری مانند ضبط تصاویر ، عکس گرفتن از تصویر ، مشاهده تصاویر ضبط شده ، خروجی POE جهت تغذیه دوربین مداربسته IP ، خروجی جهت تغذیه دوربین مداربسته آنالوگ و خروجی USB برای شارژ گوشی تلفن همراه و امکانات دیگر می باشند.

منبع: Nezarati.ir


[list icon=”momizat-icon-bullhorn” ]کلیـک کـنید و به کـانال مجلـه در تلگــرام بپیـوندید[/list]