سایت جدید ipmcctv ، یا همان ipmkala ، همانطور که از اول کار، شعار خود رو بر مبنای خرید بدون استرس گذاشته، یکی از مزایایی که به مشتریان خود میتونه عرضه کنه، سود بیشتر از خرید معمولی یا ثبت سفارش تلفنی هست.

ما برای اینکه مشتریان عزیز از خرید آنلاین خود لذت برده و همچنین سود کنند، برای هر خرید از طریق سایت، هدایای نقدی که به صورت شارژ کیف پول مجازی مشتریان در سایت ، انجام میگیره، قدردان لطف آنها خواهیم بود.

برای مثال مشتری عزیزی، دوربینی رو با قیمت ۱۰۰ هزار تومان به صورت اینترنتی خریده، و البته نسبت به قیمت بازار هم قیمتش رقابتی بوده، شاید از طریق تماس تلفنی خرید میکرد، امکان نداشت زیر ۱۰۰ هزار تومن بخره و هیچ تخفیفی رو نمی تونست کسب کنه، ولی الان که از طریق سایت خرید خودش رو انجام داده، چه نقدی و چه چکی، ما به خاطر حمایت از این عزیزان و تشویق بیشتر به خرید اینترنتی، پس از اتمام و تایید خرید، مبلغی به صورت نقدی ، در کیف پول مجازی مشتری در سایت ، که از طریق پنل کاربری قابل مشاهده است، شارژ میکنیم . مبالغ شارژ شده بر حسب مبلغ خرید متفاوت است، ولی برای مثال ، برای همین خرید ۱۰۰ هزار تومنی، ۲ هزار تومان تخفیف، یعنی قیمت دوربین ۹۸ هزار تومان، که از قیمت خرید به صورت تلفنی پایین تر بوده و مهمتر اینکه دیگه چهار ساعت چونه نزدید که هزار تومان یا ۲ هزارتومن تخفیف بده.

امیدواریم با این کارها بتونیم از خریدهای شما عزیزان که به صورت اینترنتی انجام میگیره، حمایت کنیم

 

https://ipmkala.com


[list icon=”momizat-icon-bullhorn” ]کلیـک کـنید و به کـانال مجلـه در تلگــرام بپیـوندید[/list]