وقتی نصاب دوربین مداربسته، دوربین ها را نصب میکند، پس از بدست آوردن تصویر ، حال باید تنظیمات لازم را به دوربین اعمال کند، مانند فعال شدن WDR یا BLC یا HLC و … ، ولی کار اصلی اینجاست که باید در کنار دوربین بوده و این تنظمیات را انجام دهد، چونکه منو دوربین، بر روی سیم دوربین قرار داده شده و حضور شخص حتما در محل نصب دوربین واجب است، اگر مانیتور دوم را داشته باشید، خوب کار کمی آسان میشود ولی شاید خیلی از دوستان به دلیل بالا بودن ماینتور تست، قادر به تهیه آن نباشند.

در دوربین های Akitan، به دلیل اینکه این محصول با تکنولوژی روز در حال حرکت می باشد، به دلیل آسان سازی تنظیمات دوربین ، قابلیت UTC را بر روی دوربین های خود نصب و قرار داده است تا بدین طریق، دیگر نیازی به حضور در کنار دوربین نباشد.

با قابلیت UTC ، شما می توانید پس از اتمام نصب و نمایش تصویر، از طریق خود دستگاه و حضور در کنار دستگاه، به تنظمیات دوربین دسترسی داشته و تنظیمات لازم را به آن اعمال کنید.

با این قابلیت دیگر نیاز به حضور در کنار دوربین، که شاید دوربین در ارتفاع بالا نصب شده ، و یا در مکانی که حضور مداوم سخت است، می توانید دسترسی کامل به دوربین داشته و تنظیمات لازم مانند WDR یا BLC یا رنگ و … را اعمال کنید

 

شماره تماس دفتر فروش محصولات Akitan در ایران:

[list icon=”momizat-icon-phone” ]02166126233,02166947804,02166947802[/list]

 

 


[list icon=”momizat-icon-bullhorn” ]کلیـک کـنید و به کـانال مجلـه در تلگــرام بپیـوندید[/list]