روشهای بسیار زیادی جهت مشاهده تصاویر دوربین مداربسته از طریق شبکه محلی و اینترنت بر روی تلفن همراه و یا سیستم کامپیوتری وجود دارد.

برخی از سازندگان محصولات DVRاز روشهای قدیمی و مرسوم که همکاران و عزیزان از آن بهره میبرند، استفاده میکنند.

اگر به صورت اجمالی مروری بر روش انتقال تصویر مرسوم بپردازیم، جهت مشاهده تصاویر،ابتدا دستگاه DVRرا از طریق پورت شبکه به مودم ADSLوصل کرده و سپس تنظیمات دستگاه DVRدر حالت استاتیک (Static‌) قرار میدادیم و سپس تنظیماتی اضافی بر روی مودم اعمال میکردیم و در آخر تصاویر انتقال و در طرف دیگر با استفاده از نرم افزار مخصوص مشاهده تصاویر، آی پی ثابت را وارد، رمز و نام کاربری را هم وارد میکردیم و در انتها تصاویر ارسالی را مشاهده میکنیم، حال اگر تمایل داشته باشیم بر روی گوشی همراه خود مشاهده کنیم باز باید آی پی را وارد کرده، نام کاربری را به همراه رمز وارد کرده و در انتها تصاویر را مشاهده میکنیم.

حال جدیدا و یا اخیرا در اطلاعات مربوط به دستگاههای DVRگزینه ای به نام انتقال تصویر بدون آی پی استاتیک و یا انتقال تصویر به صورت P2Pمشاهده میکنیم و خیلی راحت به آن توجه نمیکنیم و میگوییم که اگر برای کارفرما پیشنهاد دهیم کارمان سخت می شود.

پیشنهاد میشود که قبل از یادگیری این روش، در صورتی که با طریقه انتقال تصویر از طرق اینترنت آشنا نیستید، ابتدا آن را آموزش دیده و سپس این روش را انجام دهید تا به راحتی به نتیجه برسید.

در این کتاب به اصطلاح کم حجم ولی بسیار کاربردی، آموزش انتقال تصویر به صورت P2Pرا آموزش میدهیم تا همیشه یک قدم نسبت به دیگر همکاران جلوتر باشد.


جهت خرید این کتاب الکترونیکی ارزشمند, مبلغ۳,۰۰۰ تومان به یکی از حساب یا کارت بانکهای زیر , به نام سید امیر اسماعیلی واریز و سپس کد رهگیری را به شماره تماس ۰۹۱۲۰۲۹۶۶۷۲ ارسال نمایید تا رمز مشاهده کتاب را دریافت نمایید.

ک حساب کارت
ملی ۰۱۰۷۸۰۲۹۲۲۰۰۹ ۶۰۳۷-۹۹۱۸-۸۰۶۵-۰۱۷۵
ملت ۳۲۷۷۰۶۲۳۶۹ ۶۱۰۴-۳۳۷۲-۳۸۹۹-۶۱۳۴
آینده
۲۰۱۹۱۷۳۴۰۰۰۹
۶۳۶۲۱۴۱۰۰۲۵۱۶۷۶۴

بنام : سید امیر اسماعیلی

قابل ذکر می باشد که پسورد کتاب فقط یکبار اعلام می شود، و در صورت فراموشی پسورد، بایستی کد و تاریخ پرداخت مبلغ را اعلام و در غیر اینصورت باید مبلغ ۵,۰۰۰ واریز شود. لذا در حفط پسورد کتاب تلاش کنید